menu
Apartmány u pivovaru s.r.o.
Videčská 98
Rožnov pod Radhoštěm
Telefon:
+420 602 742 126

Apartmány u pivovaru

Aktivity v okolí Rožnova pod Radhoštěm


Valašské muzeum v přírodě, Mlýnská dolina, Valašská dědinaMimořádným zážitkem je návštěva Valašského muzea v přírodě, unikátního areálu, který zachycuje původní způsob života na Valašsku. Muzeum se rozkládá ve třech areálech: Mlýnská dolina, Valašská dědina a Dřevěné městečko. Skanzen nabízí bohatý program folklórních festivalů, jarmarků a různých tématických akcí, například Pekařská sobota, Kovářské dny apod. Valašského muzeum v přírodě patří k nejnavštěvovanějším pamětihodnostem v České republice. Součástí areálu je i Jurkovičova rozhledna.

Pustevny, RadhošťUrčitě byste si neměli nechat ujít návštěvu Pusteven, kde najdete unikátní Jurkovičovy stavby Maměnka a Libušín. Na Pustevny se dostanete i lanovkou. Na nedaleký Radhošť je to pár desítek minut chůze a tam uvidíte poutní kapli sv. Cyrila a Metoděje. Cestou potkáte sochu Radegasta.

Koupaliště a aquaparkyPřímo v Rožnově můžete navštívit koupaliště s plaveckým a dětským bazénem a brouzdalištěm se dvěma skluzavkami nebo máte k dispozici krytý bazén s tobogánem, saunou a vířivým bazénem. Nedaleko jsou aquaparky ve Valašském Meziříčí a ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Dětské a lanové parky, kola a koloběžkyŠiroký výběr zábavy a atrakcí najdete v zábavním parku Gibon - lanové centrum, lanovku, dětský park, rotoball, minigolf, dětskou překážkovou dráhu a další. Podobný lanový park je Tarzanie v Trojanovicích pod Pustevnama. Pro projížďky po okolí si můžete půjčit kolo nebo koloběžku.

Hrady a zámkyPokud dáváte přednost historii, neměli byste minout muzeum na zámku Kiských ve Valašském Meziříčí, který spravuje rozsáhlé umělecké a přírodovědné sbírky, zříceninu jednoho z největších hradů Hukvaldy nebo Štramberskou Trúbu s rozhlednou ve Štramberku u Kopřivnice. A jen o kousek dál najdete hrad Starý Jičín.

Tenis, golfPřímo vedle apartmánů si můžete za příznivého počasí zahrát tenis na antukových kurtech. V případě nepřízně počasí je pro tenis a squash k dispozici krytá hala. Golfové hřiště nabízí hru na 9 jamkovém hřišti.

Zajímavosti v okolíNaprosto ideální pro rodinný výlet je velmi zajímavá ZOO Lešná u Zlína. Nenechte si ujít zajímavou exkurzi v manufaktuře na výrobu svíček Unipar, určitě vás překvapí Svět kamenů, navštivte výjimečné technické muzeum Tatra v Kopřivnici.


APARTMÁNY u pivovaru s.r.o. Videčská 98
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: +420 602 742 126
apartmany.upivovaru@seznam.cz
Facebook

Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.